foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
6 grudnia MIKOŁAJKI

 

PONIEDZIAŁEK

GODZINA ZAJĘCIA PROWADZĄCY
07.45 - 08.45   SKS  LEKKOATLETYKA dla klas IV-VI,  Dariusz Korwel 
08.00 - 08.45 ZAJĘCIA REWALIDACYJNE Beata Ziębicka
13.35 - 14.20 KOŁO POLONISTYCZNE Danuta Szczesna
13.35 - 14.20 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI Barbara Rokita
13.35 - 14.20 ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE         Emilia Malczewska
13.35 - 14.20 SKS PIŁKA SIATKOWA dla klas VII-VIII Ireneusz Naspiński
14.30 - 15.15 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO                      Danuta Szczesna
14.30 - 15.15 KOŁO BIOLOGICZNE Danuta Andrzejewicz  
14.30 - 15.15    ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE Anna Cieśla

 

WTOREK

GODZINA ZAJĘCIA PROWADZĄCY
10.45 - 11.30 ZAJĘCIA REWALIDACYJNE Beata Ziębicka
12.40 - 13.25 ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE PRZYRODNICZO-MATEMATYCZNE Teresa Miechurska
12.40 - 13.25 ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE Danuta Prokop
12.40 - 13.25 SKS LEKKOATLETYKA klasy IV-V Marek Białogrzywy
13.35 - 14.20 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO Katarzyna Czarnecka
13.35 - 14.20   TERAPIA PEDAGOGICZNA Ilona Potrapeluk

 

ŚRODA

GODZINA ZAJĘCIA PROWADZĄCY
08.00 - 08.45    ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE Ewa Kilian
08.00 - 08.45 ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE Teresa Miechurska    
08.50 - 09.35 ZAJĘCIA REWALIDACYJNE Beata Ziębicka
09.45 - 10.30 ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE MATEMATYCZNE Aniela Chylińska
11.45 - 12.30 ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE Ewa Strzelecka
12.40 - 13.25 ZAJĘCIA REWALIDACYJNE Beata Ziębicka
13.35 - 14.20 SKS LEKKOATLETYKA klasy IV-V Marek Białogrzywy   
14.25 - 15.10 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI Barbara Rokita
14.25 - 15.10 GRY PLANSZOWE Marta Lasmanowicz

 

CZWARTEK

GODZINA ZAJĘCIA PROWADZĄCY
08.00 - 08.45    ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI Barbara Rokita
08.00 - 08.45 SKS PIŁKA SIATKOWA klasy IV-VI Dariusz Korwel
08.50 - 09.35 ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE MATEMATYCZNE Ewa Strzelecka
09.45 - 10.30 SKS GRY I ZABAWY klasy II-III Ireneusz Naspiński
11.45 - 12.30 ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE Aniela Chylińska
11.45 - 12.30 GIMNASTYKA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNA Marek Białogrzywy
13.35 - 14.20 ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJA POLONISTYCZNE Katarzyna Czarnecka
13.35 - 14.20 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI Barbara Rokita
14.25 - 15.10 TERAPIA PEDAGOGICZNA Danuta Szczesna
14.25 - 15.10 ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNE Barbara Rokita

 

PIĄTEK

GODZINA ZAJĘCIA PROWADZĄCY         
08.50 - 09.35    ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE                           Agata Dragan
12.40 - 13.25 ZAJĘCIA Z ROBOTYKI Marzena Szymańska
13.35 - 14.20 ZAJĘCIA Z ROBOTYKI Marzena Szymańska
09.45 - 10.30 SKS PIŁKA SIATKOWA klasy VII-VIII Ireneusz Naspiński

 

Godziny urzędowania

Sekretariat  730 - 1530

Biblioteka  800 - 1400

Logopeda 

Pedagog  poniedziałek - czwartek 800 - 1330,

                 piątek  800 - 1200


Kont
akt:

ul. Sprzymierzonych 9, 14-400 Pasłęk
tel. 55 2482233
fax: 552482078
e-mail: sp2paslek@op.pl

 

Lokalizacja

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pasłęku Rights Reserved.