Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

Facebook

LOGOWANIE

LICZNIK ODWIEDZIN

2704970
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
722
11412
722
51376
2704970
Twój IP: 54.224.28.203
2018-03-18, 08:56:27
Turniej ortograficzny klas III

Turniej ortograficzny klas III

15 marca 2018 r. odbył się turniej ortograficzny klas trzecich „ Mistrzowie...

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Miłym wydarzeniem ubiegłego tygodnia był uroczyście obchodzony w naszej szkole Dzień Kobiet. Aby...

Projekt klas VII ”Mój asamblanż”

Projekt klas VII ”Mój asamblanż”

Na zajęciach plastyki odbył się projekt pt. ”Mój asamblanż”.Przygotowaliśmy...

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca 2018 roku nasza szkoła, włączając się w państwowe obchody Narodowego Dnia Pamięci...

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Jak podkreśla prof. Bralczyk -...

  • Turniej ortograficzny klas III

  • Dzień Kobiet

  • Projekt klas VII ”Mój asamblanż”

  • Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  • Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Inauguracja roku szkolnego
W tym roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli naukę w sposób szczególny. 4 września odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 połączona z otwarciem nowo powstałej stołówki z zapleczem kuchennym oraz sal edukacyjnych dla najmłodszych. Poza nowym skrzydłem otwarto również nowoczesną klatkę schodową umożliwiającą uczniom sprawne poruszanie się po naszej pięknej szkole. 
Całość tego wyjątkowego wydarzenia uświetnili swoją obecnością licznie przybyli goście. Mieli Oni okazję podziwiać występy uczniów, którzy najpierw w kilku słowach oraz przygotowanej prezentacji multimedialnej nawiązali do przypadającej akurat rocznicy wybuch II Wojny Światowej, a następnie w sposób humorystyczny podkreślali znaczenie zmian jakie zaszły w naszej szkole. Jak zawsze mogliśmy również liczyć na naszych młodszych kolegów, którzy wykazując się ogromna radością muzykowania zaprezentowali swe zdolności przygrywając na flażoletach podczas oficjalnego przecięcia wstęgi. Nowy rok szkolny zaczynamy więc z nową, pięknie wyposażona stołówką, odmienionym dziedzińcem szkolnym oraz nowa klatką schodowa, która co najważniejsze zwiększy nasze bezpieczeństwo. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak fantastycznych zmian oraz tym, którzy towarzyszyli nam w tym szczególnym dniu.