Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

Facebook

LOGOWANIE

LICZNIK ODWIEDZIN

3005169
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
2964
3102
10305
53330
3005169
Twój IP: 54.145.103.69
2018-06-19, 17:54:36
Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 22.06.2017 (piątek) według...

Przygoda w siodle

Przygoda w siodle

Po pierwsze – była wyjątkowo ładna pogoda, po drugie – każdy miał swój plecak,...

Maluchy z wizytą w bibliotece

Maluchy z wizytą w bibliotece

Podczas trwającego Tygodnia Bibliotek dzieci z grupy „Wesołe Muchomorki” udały się z...

Wizyta przedszkolaków w bibliotece

Wizyta przedszkolaków w bibliotece

15 maja dzieci z grupy „Biedroneczek” ora „Wiewióreczek” zostały...

POWIATOWE  IGRZYSKA  DZIECI  W  WIELOBOJACH

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W WIELOBOJACH

Tydzień od 14 maja obfitował w wydarzenia sportowe z udziałem uczniów naszej...

  • Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2017/2018

  • Przygoda w siodle

  • Maluchy z wizytą w bibliotece

  • Wizyta przedszkolaków w bibliotece

  • POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W WIELOBOJACH

Inauguracja roku szkolnego
W tym roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli naukę w sposób szczególny. 4 września odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 połączona z otwarciem nowo powstałej stołówki z zapleczem kuchennym oraz sal edukacyjnych dla najmłodszych. Poza nowym skrzydłem otwarto również nowoczesną klatkę schodową umożliwiającą uczniom sprawne poruszanie się po naszej pięknej szkole. 
Całość tego wyjątkowego wydarzenia uświetnili swoją obecnością licznie przybyli goście. Mieli Oni okazję podziwiać występy uczniów, którzy najpierw w kilku słowach oraz przygotowanej prezentacji multimedialnej nawiązali do przypadającej akurat rocznicy wybuch II Wojny Światowej, a następnie w sposób humorystyczny podkreślali znaczenie zmian jakie zaszły w naszej szkole. Jak zawsze mogliśmy również liczyć na naszych młodszych kolegów, którzy wykazując się ogromna radością muzykowania zaprezentowali swe zdolności przygrywając na flażoletach podczas oficjalnego przecięcia wstęgi. Nowy rok szkolny zaczynamy więc z nową, pięknie wyposażona stołówką, odmienionym dziedzińcem szkolnym oraz nowa klatką schodowa, która co najważniejsze zwiększy nasze bezpieczeństwo. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak fantastycznych zmian oraz tym, którzy towarzyszyli nam w tym szczególnym dniu.