Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

Facebook

LOGOWANIE

LICZNIK ODWIEDZIN

3618891
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
129
2480
19275
37870
3618891
Twój IP: 35.172.201.102
2018-12-14, 01:23:16
Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

"Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we...

Sukces naszych młodych siatkarek

Sukces naszych młodych siatkarek

Sukcesem zakończył się Powiatowy Finał Piłki Siatkowej „3” dziewcząt. Drużyna...

Kotyliony

Kotyliony

11 listopada 2018 r. na Placu Św. Wojciecha uczestniczyliśmy w gminnych uroczystościach z okazji...

Bal Jesieni

Bal Jesieni

25 października dzieci z przedszkola spotkały się na wspólnej zabawie z okazji Balu...

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Na początku października klasa II a i II b zorganizowały klasowy Dzień Głośnego Czytania. Jest to...

  • Pasowanie na przedszkolaka

  • Sukces naszych młodych siatkarek

  • Kotyliony

  • Bal Jesieni

  • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Inauguracja roku szkolnego
W tym roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli naukę w sposób szczególny. 4 września odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 połączona z otwarciem nowo powstałej stołówki z zapleczem kuchennym oraz sal edukacyjnych dla najmłodszych. Poza nowym skrzydłem otwarto również nowoczesną klatkę schodową umożliwiającą uczniom sprawne poruszanie się po naszej pięknej szkole. 
Całość tego wyjątkowego wydarzenia uświetnili swoją obecnością licznie przybyli goście. Mieli Oni okazję podziwiać występy uczniów, którzy najpierw w kilku słowach oraz przygotowanej prezentacji multimedialnej nawiązali do przypadającej akurat rocznicy wybuch II Wojny Światowej, a następnie w sposób humorystyczny podkreślali znaczenie zmian jakie zaszły w naszej szkole. Jak zawsze mogliśmy również liczyć na naszych młodszych kolegów, którzy wykazując się ogromna radością muzykowania zaprezentowali swe zdolności przygrywając na flażoletach podczas oficjalnego przecięcia wstęgi. Nowy rok szkolny zaczynamy więc z nową, pięknie wyposażona stołówką, odmienionym dziedzińcem szkolnym oraz nowa klatką schodowa, która co najważniejsze zwiększy nasze bezpieczeństwo. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak fantastycznych zmian oraz tym, którzy towarzyszyli nam w tym szczególnym dniu.