Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

Facebook

LOGOWANIE

LICZNIK ODWIEDZIN

2534423
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
1041
1885
10825
30370
2534423
Twój IP: 54.226.41.91
2018-01-17, 05:48:45
Podsumowanie akcji charytatywnej

Podsumowanie akcji charytatywnej

Święta Bożego Narodzenia, to okres w którym częściej zwracamy uwagę na potrzeby innych...

Spotkanie z listonoszem

Spotkanie z listonoszem

18 grudnia w naszym przedszkolu gościł pracownik Poczty Polskiej – doręczyciel – pan...

Spektakl

Spektakl "Czarodziejska kraina"

      Korzystając z zaproszenia Burmistrza Pasłęka dr...

Ślubowanie starszaków

Ślubowanie starszaków

29 listopada w grupie „Wiewióreczek” odbyła się uroczystość ślubowania....

  • Życzenia Świąteczne

  • Podsumowanie akcji charytatywnej

  • Spotkanie z listonoszem

  • Spektakl "Czarodziejska kraina"

  • Ślubowanie starszaków

Inauguracja roku szkolnego
W tym roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli naukę w sposób szczególny. 4 września odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 połączona z otwarciem nowo powstałej stołówki z zapleczem kuchennym oraz sal edukacyjnych dla najmłodszych. Poza nowym skrzydłem otwarto również nowoczesną klatkę schodową umożliwiającą uczniom sprawne poruszanie się po naszej pięknej szkole. 
Całość tego wyjątkowego wydarzenia uświetnili swoją obecnością licznie przybyli goście. Mieli Oni okazję podziwiać występy uczniów, którzy najpierw w kilku słowach oraz przygotowanej prezentacji multimedialnej nawiązali do przypadającej akurat rocznicy wybuch II Wojny Światowej, a następnie w sposób humorystyczny podkreślali znaczenie zmian jakie zaszły w naszej szkole. Jak zawsze mogliśmy również liczyć na naszych młodszych kolegów, którzy wykazując się ogromna radością muzykowania zaprezentowali swe zdolności przygrywając na flażoletach podczas oficjalnego przecięcia wstęgi. Nowy rok szkolny zaczynamy więc z nową, pięknie wyposażona stołówką, odmienionym dziedzińcem szkolnym oraz nowa klatką schodowa, która co najważniejsze zwiększy nasze bezpieczeństwo. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak fantastycznych zmian oraz tym, którzy towarzyszyli nam w tym szczególnym dniu.