Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

Facebook

LOGOWANIE

LICZNIK ODWIEDZIN

3341647
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
1065
45215
50900
109883
3341647
Twój IP: 54.80.96.153
2018-09-26, 08:24:11
Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego

W poniedziałek, 3 września o godzinie 9.00 zabrzmiał w naszej szkole pierwszy, powakacyjny...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Inauguracja roku szkolnego odbędzie się 3 września wg następującego harmonogramu: 900 - klasy I...

Dzień Dziecka 2018

Dzień Dziecka 2018

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. Dzień obfitował w wiele...

Turniej matematyczny

Turniej matematyczny

22 maja 2018 r. odbył się Szkolny Turniej Matematyczny, w którym brali udział uczniowie...

Wizyta w remizie strażackiej

Wizyta w remizie strażackiej

Dzieci z zerówki odwiedziły strażaków w remizie strażackiej w Pasłęku Zapoznały się...

  • Rozpoczęcie roku szkolnego

  • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  • Dzień Dziecka 2018

  • Turniej matematyczny

  • Wizyta w remizie strażackiej

Inauguracja roku szkolnego
W tym roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli naukę w sposób szczególny. 4 września odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 połączona z otwarciem nowo powstałej stołówki z zapleczem kuchennym oraz sal edukacyjnych dla najmłodszych. Poza nowym skrzydłem otwarto również nowoczesną klatkę schodową umożliwiającą uczniom sprawne poruszanie się po naszej pięknej szkole. 
Całość tego wyjątkowego wydarzenia uświetnili swoją obecnością licznie przybyli goście. Mieli Oni okazję podziwiać występy uczniów, którzy najpierw w kilku słowach oraz przygotowanej prezentacji multimedialnej nawiązali do przypadającej akurat rocznicy wybuch II Wojny Światowej, a następnie w sposób humorystyczny podkreślali znaczenie zmian jakie zaszły w naszej szkole. Jak zawsze mogliśmy również liczyć na naszych młodszych kolegów, którzy wykazując się ogromna radością muzykowania zaprezentowali swe zdolności przygrywając na flażoletach podczas oficjalnego przecięcia wstęgi. Nowy rok szkolny zaczynamy więc z nową, pięknie wyposażona stołówką, odmienionym dziedzińcem szkolnym oraz nowa klatką schodowa, która co najważniejsze zwiększy nasze bezpieczeństwo. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak fantastycznych zmian oraz tym, którzy towarzyszyli nam w tym szczególnym dniu.