Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

Facebook

LOGOWANIE

LICZNIK ODWIEDZIN

2534457
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
1075
1885
10859
30404
2534457
Twój IP: 54.226.41.91
2018-01-17, 05:56:09
Podsumowanie akcji charytatywnej

Podsumowanie akcji charytatywnej

Święta Bożego Narodzenia, to okres w którym częściej zwracamy uwagę na potrzeby innych...

Spotkanie z listonoszem

Spotkanie z listonoszem

18 grudnia w naszym przedszkolu gościł pracownik Poczty Polskiej – doręczyciel – pan...

Spektakl

Spektakl "Czarodziejska kraina"

      Korzystając z zaproszenia Burmistrza Pasłęka dr...

Ślubowanie starszaków

Ślubowanie starszaków

29 listopada w grupie „Wiewióreczek” odbyła się uroczystość ślubowania....

  • Życzenia Świąteczne

  • Podsumowanie akcji charytatywnej

  • Spotkanie z listonoszem

  • Spektakl "Czarodziejska kraina"

  • Ślubowanie starszaków

Europejski Dzień bez Samochodu
Europejski Dzień bez Samochodu to międzynarodowa kampania proekologiczna obchodzona corocznie 22 września. Tego dnia Nasza szkoła, również zachęcała do korzystania z komunikacji rowerowej organizując rajd dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

W piątek rano o godzinie 8.00 wszyscy chętni rowerzyści zebrali się na Orliku szkolnym, aby wyruszyć ścieżką rowerową na pole golfowe Sand Valley w Pasłęku. Po krótkim przypomnieniu zasad bezpieczeństwa przez panów policjantów z Komisariatu Policji w Pasłęku i ubraniu się w odblaskowe kamizelki wyruszyliśmy eskortowani przez policję. Jazda przez miasto przebiegała bez żadnych trudności, witali nas nieliczni o tej porze przechodni, a kierowcy samochodów zatrzymywali się i machali do nas.
Organizatorom oraz uczestnikom rajdu serdecznie dziękuję.

N-l wychowania fizycznego Dariusz Korwel