Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

Facebook

LOGOWANIE

LICZNIK ODWIEDZIN

2643865
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
117
1984
9882
72801
2643865
Twój IP: 54.227.104.53
2018-02-22, 00:14:09
Dzień Pizzy w przedszkolu

Dzień Pizzy w przedszkolu

Wielu z nas dałoby się nieraz pokroić za kawałek pizzy, nic więc dziwnego, że ten okrągły...

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu

W tym roku DBI obchodzimy 6 lutego pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy...

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

W karnawale czas na bale, a więc uczniowie klas I - III oraz zerówki, 18 stycznia bawili...

19 stycznia - Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadka

19 stycznia - Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadka

Tego dnia uczniowie wszystkich klas trzecich zaprezentowali się z myślą o najukochańszych...

Bal karnawałowy u przedszkolaków

Bal karnawałowy u przedszkolaków

17 i 18 stycznia w naszym przedszkolu odbył się kolejny bal karnawałowy. Najstarsze dzieci z...

  • Dzień Pizzy w przedszkolu

  • Dzień Bezpiecznego Internetu

  • Bal karnawałowy

  • 19 stycznia - Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadka

  • Bal karnawałowy u przedszkolaków

Ślubowanie
20 pażdziernika 2017 r. to bardzo ważny dzień dla pierwszoklasistów. Tego dnia odbyła się uroczystość ślubowania i pasowanie na ucznia naszej szkoły. W uroczystości prowadzonej przez przedstawicieli samorządu uczniowskiego uczestniczyli rodzice, pani dyrektor Anetta Daszkowska i wychowawcy. Po złożeniu przez uczniów aktu ślubowania, pani dyrektor Anetta Daszkowska dokonała tradycyjnego pasowania każdego ucznia wielkim ołówkiem. Następnie pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowaną część atrystyczną, w której mieli okazję pokazać swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz zaprezentować to czego nauczyłi się przez prawie dwa miesiące pobytu w szkole. Na pamiątkę nowi uczniowie otrzymali prezenty ufundowane przez Radę Rodziców oraz słodycze przygotowane przez rodziców. Był to niezwykły, bogaty w emocje, niezapomniany dzień dla uczniów, ich rodziców I wychowawców.

Wychowawcy klas pierwszych