Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

Facebook

LOGOWANIE

LICZNIK ODWIEDZIN

2636551
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
2568
7306
2568
65487
2636551
Twój IP: 54.196.145.24
2018-02-18, 19:23:57
Dzień Pizzy w przedszkolu

Dzień Pizzy w przedszkolu

Wielu z nas dałoby się nieraz pokroić za kawałek pizzy, nic więc dziwnego, że ten okrągły...

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu

W tym roku DBI obchodzimy 6 lutego pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy...

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

W karnawale czas na bale, a więc uczniowie klas I - III oraz zerówki, 18 stycznia bawili...

19 stycznia - Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadka

19 stycznia - Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadka

Tego dnia uczniowie wszystkich klas trzecich zaprezentowali się z myślą o najukochańszych...

Bal karnawałowy u przedszkolaków

Bal karnawałowy u przedszkolaków

17 i 18 stycznia w naszym przedszkolu odbył się kolejny bal karnawałowy. Najstarsze dzieci z...

  • Dzień Pizzy w przedszkolu

  • Dzień Bezpiecznego Internetu

  • Bal karnawałowy

  • 19 stycznia - Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadka

  • Bal karnawałowy u przedszkolaków

Konkurs plastyczny
Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym:

Klasy IV wykonały flagę polski z różnych materiałów w barwach narodowych:
I miejsce Wiktoria Kaczmarek IVA
II miejsce Szymon Dudycz IVA
III miejsce Weronika Jankiewicz IVB

Klasy piąte przedstawiły godło Polski dowolną techniką w formacie A3:
I miejsce- Zofia Rzymska VB
II miejsce- Klaudia Oleszkiewicz VB
III miejsce- Maja Lender VA

Klasy VI miały do wykonania plakat z hasłem ”11 listopada Dzień Niepodległóści”
I miejsce- Igor Lewiecki VID
II miejsce- Nikola Gospodarczyk VID
III miejsce- Karina Jurak VIA

Klasy VII wykonały gazetki pt. „Święto Odzyskania Niepodległości” zwierająca wiadomości na temat wydarzeń historycznych:
I miejsce Filip Bogusz VIIA
II miejsce Oliwia Cap, Zuzanna Hulanicka, Marcel Furtak, Julia Maj VIIA
III miejsce Filip Markowski, Szymon Łowiecki, Radosław Kościelny, Mateusz Steciuk VIIC

Dziękujemy Radzie Rodziców za nagrody.

Organizatorzy:
Iwona Matukiewicz, Agata Dragan, Ilona Potrapeluk