Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

Facebook

LOGOWANIE

LICZNIK ODWIEDZIN

4255972
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
1765
7697
9462
84557
4255972
Twój IP: 54.91.41.87
2019-05-20, 04:33:10

Byli z nami przedstawiciele służb mundurowych: Pan Marcin Karczewski i Pan Robert Kozłowski z 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej im. Króla Stefana Batorego z korpusu szeregowego, sierżant Krzysztof Skalik policjant Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, starszy aspirant Krzysztof Bicki z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 3 w Pasłęku, młodszy aspirant Marcin Szymanek z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu, Pani Urszula Szuniewicz z Ochotniczej Straży Pożarnej, Pan Jan Chłopicki z Koła łowieckiego „Jenot” w Pasłęku. Z Rady Rodziców naszej szkoły uświetniły taniec: Pani Joanna Kamińska – przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Anna Szymanek –skarbnik naszej szkoły oraz sekretarz Pani Julita Ziółkowska

Krótki rys historyczny przedstawił Burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski oraz uczeń Bartosz Bienkiewicz z klasy VII C laureat wojewódzkiego konkursu historycznego .Na zakończenie spotkania klasa VII A zaprezentowała pokaz „Polska flaga”. Następnie prowadząca Wiktoria Pielech zaprosiła gości na wystawę prac plastycznych „Moja mała ojczyzna” w ramach projektu Akademii Otwartego Umysłu - projekt edukacyjny "Pasłęk moje miasto” oraz na słodki poczęstunek.
W szczególny sposób pragniemy podziękować przybyłym gościom za uświetnienie swą obecnością tak ważnej dla nas wszystkich uroczystości - 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas, zaangażowanie i wspólne upamiętnienie dziejów naszej Ojczyzny. Dziękujemy!

Organizatorzy