Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

Facebook

LOGOWANIE

LICZNIK ODWIEDZIN

3203824
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
1199
2360
3559
51453
3203824
Twój IP: 54.224.108.238
2018-08-20, 10:51:47

Dzien Chlopaka w Biedroneczkach
   Oczywiście nawet wśród maluszków nie mogło zabraknąć upominków w tym wyjątkowym dniu. Dziewczynki z grupy „Biedroneczek” przygotowały dla chłopców specjalne krawaty i zaśpiewały radośnie „Sto lat”. Oczywiście aby dziewczynkom nie było smutno zostały poczęstowane słodkim lizaczkiem. Dziewczynki cierpliwie czekają teraz na swoje święto.

Konkurs owocowo-warzywny
     Rodzice wraz z dziećmi z grupy „Biedroneczek” wzięli udział w konkursie owocowo-warzywnym . Wspólnie wymyślali i przygotowywali różne postacie i zwierzęta wykorzystując do tego owoce lub warzywa. Prace były bardzo interesujące!

Dzieci same opowiadały o swojej wykonanej pracy. Najbardziej podobało im się to; że dzięki temu spędziły więcej czasu ze swoimi rodzicami.
Dla wszystkich dzieci czekał dyplom i nagroda.
Wszystkim dzieciom – dziękujemy:-)

Oddział przedszkolny
     16 września 2016 roku dzieci z grupy „Biedroneczek” udały się na Spartakiadę Przedszkolaków. W związku z tym, iż jest to najmłodsza grupa –„ 3-latki”, zadaniem ich było głośne kibicowanie dzieciom z najstarszej grupy z oddziału przedszkolnego. Mimo to, dzieci chętnie maszerowały, starając się dotrzymać kroku podczas wspólnego przemarszu. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały medale i słodki poczęstunek. Do przedszkola wróciły z szerokim uśmiechem na twarzy:-)

Spotkanie z Policjantami
    15 września 2016 roku dzieci z grupy „Biedroneczek” z oddziału przedszkolnego spotkały się z Policjantami. Spotkanie to miało na celu zapoznać dzieci z wyglądem Policjanta oraz zapoznać ich z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze.

 

 

 

 

 

Obchody 719-lecia miasta
   Dzieci z grupy O”C” - Biedroneczki z oddziału przedszkolnego dzielnie reprezentowały naszą placówkę podczas obchodów 719-lecia miasta. 
Kochane dzieci bardzo cieszymy się, chciałyście razem z nami uczestniczyć w przemarszu ulicami miasta. Rodzicom gratulujemy pomysłów na stroje i dziękujemy za aktywny udział w obchodach.

Magdalena Leśniowska i Justyna Bartoszek