Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

Facebook

LOGOWANIE

LICZNIK ODWIEDZIN

4962099
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
4268
7805
4268
193608
4962099
Twój IP: 34.236.38.146
2019-08-25, 10:51:54

          Zgodnie z Zarządzeniem nr 13/2018 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Pasłęku informuje, iż dzień 2.05.2019 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W powyższym dniu szkoła zapewnia uczniom zajęcia wychowawczo - opiekuńcze. Również w oddziałach przedszkolnych w tym dniu planowane są zajęcia zgodnie z obowiązującym tygodniowym wymiarem zajęć dydaktycznych przedszkola.

Dyrektor Szkoły
Grażyna Lewandowska

Drodzy Rodzice,
w związku z zakończoną dzisiaj w godzinach popołudniowych konferencją, w wyniku której został zawieszony strajk nauczycieli przez stronę związkową, jak również przez nauczycieli naszej placówki, z dniem 29 kwietnia br. ( poniedziałek) przywracam w naszej szkole zajęcia dydaktyczne zgodnie z tygodniowym planem zajęć dla każdego oddziału.
Przypominam, że transport dzieci z poszczególnych miejscowości odbywać się będzie zgodnie z dotychczasowym rozkładem.
Pragnę Państwu serdecznie podziękować za okazaną cierpliwość, wsparcie i duże zrozumienie oraz za to, że byliście z nami w tych trudnych dla nas dniach.

Z poważaniem
Grażyna Lewandowska
Dyrektor Szkoły

Drodzy Rodzice!
W związku z trwającą akcją strajkową w kraju, jak również w naszej placówce informuję, że szkoła może zapewnić naszym uczniom,  szczególnie najmłodszym, jedynie zajęcia opiekuńcze i świetlicowe. Dzieciom dojeżdżającym gwarantowany jest transport z poszczególnych miejscowości o stałej porze, a dożywiającym się ciepły posiłek.
Dziękuję za cierpliwość i dotychczasowe zrozumienie tej wyjątkowej sytuacji.

Z poważaniem
Grażyna Lewandowska

Drodzy Rodzice!

W związku z rozpoczęciem w dniu dzisiejszym w naszej szkole strajku, do którego przystąpiła zdecydowana większość nauczycieli ,informuję, że nie są prowadzone zajęcia dydaktyczne. Dzieciom, które pojawiły się lub pojawią się w szkole gwarantowane są zajęcia opiekuńcze.

Z poważaniem
Grażyna Lewandowska
Dyrektor Szkoły

Zgodnie z Zarządzeniem nr 13/2018 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Pasłęku dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno – wychowawczych w roku szkolnym 2018/2019 są dni egzaminów ósmoklasisty tj, 15, 16, i 17 kwietnia 2019 r.

W powyższych dniach, w sytuacji osiagnięcia porozumienia między stroną rządową a związkami zawodowymi, szkoła zapewnia uczniom zajęcia wychowawczo - opiekuńcze. Wówczas również w oddziałach przedszkolnych odbędą się w tych dniach zajęcia zgodnie z obowiązującym tygodniowym wymiarem zajęć dydaktycznych przedszkola.

Drodzy Rodzice!
W związku z zapowiadanym strajkiem w jednostkach oświatowych, od 8.04.2019 r. może zaistnieć taka sytuacja, w której nasza placówka nie będzie miała możliwości prowadzenia zajęć dydaktycznych i zapewnienia opieki wszystkim dzieciom. W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą o rozważenie możliwości pozostawienia dzieci w domu i zapewniania im opieki we własnym zakresie. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że nie wszyscy będą mogli skorzystać z takiego rozwiązania. Tych z Państwa, którzy z różnych powodów nie mogą zatrzymać dziecka w domu i powierzą je opiece szkoły, informuję, że zostaną dla nich zorganizowane zajęcia opiekuńcze prowadzone przez tych nauczycieli, którzy nie przystąpią danego dnia do akcji strajkowej. Jednocześnie nadmieniam, że zgodnie z decyzją organizatora strajku, czyli Związku Nauczycielstwa Polskiego, jako dyrektor placówki otrzymam listę nauczycieli i pracowników przystępujących do strajku dopiero w dniu jego rozpoczęcia. W związku z tym dzisiaj nie mam jeszcze pełnej wiedzy o liczbie nauczycieli, którzy podejmą obowiązki pracy i pozostaną na stanowiskach, sprawując opiekę nad powierzonymi szkole dziećmi. Z tego też względu zajęcia opiekuńcze mogą zostać zorganizowane dla ograniczonej liczby dzieci.
Jednocześnie informuję, że jeśli rozmowy między stroną rządową a związkami zawodowymi zakończą się porozumieniem i strajk zostanie odwołany - zajęcia w szkole zostaną przywrócone zgodnie z planem. Bardzo Państwa proszę o śledzenie informacji w mediach i komunikatów w dzienniku elektronicznym.
Liczę na Państwa zrozumienie w tak trudnej dla wszystkich sytuacji.

Z poważaniem
Grażyna Lewandowska
Dyrektor Szkoły

Ku Niepodległej

Informuję, że 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy. Prezydent podpisał ustawę i ogłosił ten dzień świętem narodowym.

Dyrektor Szkoły
Grażyna Lewandowska

 

 

Zgodnie z Zarządzeniem nr 13/2018 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Pasłęku informuje, iż dzień 2.11.2018r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W powyższym dniu szkoła zapewnia uczniom zajęcia wychowawczo - opiekuńcze. Również w oddziałach przedszkolnych w tym dniu planowane są zajęcia zgodnie z obowiązującym tygodniowym wymiarem zajęć dydaktycznych przedszkola.

Dyrektor Szkoły
Grażyna Lewandowska

Zgodnie z Zarządzeniem nr 7/2017 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Pasłęku informuję, że dni: 30.04.2018r.  (poniedziałek), 2.05.2018r. (środa) oraz 4.05.2018r. (piątek) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W tych dniach szkołą w godzinach 800 - 1400 zapewnia zainteresowanym uczniom zajęcia świetlicowe. Również w oddziałach przedszkolnych w tych dniach planowane są zajęcia zgodnie z obowiązującym tygodniowym wymiarem zajęć dydaktycznych przedszkola.

Dyrektor Szkoły
Grażyna Lewandowska