Wyjście klas ósmych do ZSEiT

9 czerwca trzy klasy ósme udały się do Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku. Wyjście zorganizowano w ramach zajęć z doradztwa zawodowego. Podczas pobytu w w/w placówce  uczniowie wzięli udział w konkursach i zabawach związanych z tematyką dostępnych tam kierunków kształcenia. Dzięki tego rodzaju aktywności mogli poznać bogatą ofertą odwiedzonej szkoły oraz pogłębić  wiedzę na temat m.in. ekonomii, agrobiznesu czy gastronomi. 
Zajęcia, w których uczniowie naszej szkoły wzięli udział były doskonałą okazją do ukazania im możliwych perspektyw na przyszłość . Zabawa była udana. Do szkoły wróciliśmy z pucharami i nagrodami za udział w konkurencjach.
9 czerwca trzy klasy ósme udały się do Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku. Wyjście zorganizowano w ramach zajęć z doradztwa zawodowego. Podczas pobytu w w/w placówce uczniowie wzięli udział w konkursach i zabawach związanych z tematyką dostępnych tam kierunków kształcenia. Dzięki tego rodzaju aktywności mogli poznać bogatą ofertą odwiedzonej szkoły oraz pogłębić wiedzę na temat m.in. ekonomii, agrobiznesu czy gastronomi. Zajęcia, w których uczniowie naszej szkoły wzięli udział były doskonałą okazją do ukazania im możliwych perspektyw na przyszłość . Zabawa była udana. Do szkoły wróciliśmy z pucharami i nagrodami za udział w konkurencjach.