Turniej Piłki Siatkowej i Piłki Nożnej

W środę 15 czerwca 2022 r na zaproszenie ZSEiT w Pasłęku, uczniowie naszej szkoły wzięli
udział w Turnieju Piłki Siatkowej i Piłki Nożnej o puchar Dyrektora ZSEiT.
Turniej rozegrano przy sprzyjającej pogodzie na miejscowym Orliku.
Puchar Dyrektora ZSEi T w Piłce Siatkowej zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w
Rychlikach, drużyna naszych dziewcząt zajęła 2 miejsce.
Natomiast chłopcy uplasowali się na 3 miejscu.
Zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy.
W środę 15 czerwca 2022 r na zaproszenie ZSEiT w Pasłęku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Siatkowej i Piłki Nożnej o puchar Dyrektora ZSEiT. Turniej rozegrano przy sprzyjającej pogodzie na miejscowym Orliku. Puchar Dyrektora ZSEi T w Piłce Siatkowej zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Rychlikach, drużyna naszych dziewcząt zajęła 2 miejsce. Natomiast chłopcy uplasowali się na 3 miejscu. Zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy.