Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 oficjalnie można już uznać za zakończony. Pożegnanie ze szkołą miało miejsce w piątek 24 czerwca. Wśród zaproszonych gości głos zabrał Burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski, który uroczyście wręczył nominację na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Pasłęku Pani  Agnieszce Cieklińskiej. W tym wyjątkowym dniu pożegnaliśmy pracowników szkoły odchodzących na emeryturę: p. Teresę Miechurską, p. Annę Tokarską, p. Danutę Gęsinę. Z ust Pana Burmistrza, Pani Dyrektor, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów popłynęły podziękowania za wieloletni trud włożony w pracę w naszej szkole. Wyróżniający się wzorową postawą oraz wynikami w nauce uczniowie odebrali nagrody. Na koniec uroczystości wszyscy radośnie zaśpiewali „Wakacje, znów będą wakacje…” Oprawę artystyczną zapewnili nam uczniowie klas VI a i VII c. Po zakończonej akademii wszyscy uczniowie udali się do klas na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcą, gdzie otrzymali świadectwa, a wraz z nimi promocję do kolejnej klasy.  Do zobaczenia we wrześniu :)
Rok szkolny 2021/2022 oficjalnie można już uznać za zakończony. Pożegnanie ze szkołą miało miejsce w piątek 24 czerwca. Wśród zaproszonych gości głos zabrał Burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski, który uroczyście wręczył nominację na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Pasłęku Pani Agnieszce Cieklińskiej. W tym wyjątkowym dniu pożegnaliśmy pracowników szkoły odchodzących na emeryturę: p. Teresę Miechurską, p. Annę Tokarską, p. Danutę Gęsinę. Z ust Pana Burmistrza, Pani Dyrektor, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów popłynęły podziękowania za wieloletni trud włożony w pracę w naszej szkole. Wyróżniający się wzorową postawą oraz wynikami w nauce uczniowie odebrali nagrody. Na koniec uroczystości wszyscy radośnie zaśpiewali „Wakacje, znów będą wakacje…” Oprawę artystyczną zapewnili nam uczniowie klas VI a i VII c. Po zakończonej akademii wszyscy uczniowie udali się do klas na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcą, gdzie otrzymali świadectwa, a wraz z nimi promocję do kolejnej klasy. Do zobaczenia we wrześniu :)