Inauguracja roku szkolnego

1 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku szkolnego,
którą przygotowali uczniowie klasy VII a pod opieką p. Anny Dyjach i p. Danuty
Szczesnej. Natomiast oprawą muzyczną zapewniła p. Iwona Matukiewicz.
Podczas występu były wesołe wierszyki i szczere życzenia. Nie zabrakło też chwili
powagi, podczas której wspominano rocznicę wybuchu II wojny światowej.
1 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku szkolnego, którą przygotowali uczniowie klasy VII a pod opieką p. Anny Dyjach i p. Danuty Szczesnej. Natomiast oprawą muzyczną zapewniła p. Iwona Matukiewicz. Podczas występu były wesołe wierszyki i szczere życzenia. Nie zabrakło też chwili powagi, podczas której wspominano rocznicę wybuchu II wojny światowej.