Konkurs - wieniec adwentowy

Pod koniec listopada w naszej szkole został ogłoszony konkurs na „Najpiękniejszy wieniec adwentowy”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – IV. Komisja oceniając pracę uczniów brała pod uwagę ogrom włożonej pracy, estetykę, pomysłowość oraz dobór materiału. 
Laureaci otrzymali dyplomy i drobne podarunki.
I miejsce – Nela Jaworska, kl. 1 a
II miejsce – Weronika Jakubowska, kl. 4 a
III miejsce – Laura Chojecka, kl. 1 a oraz Jakub Wawer, kl. 2 b
Wyróżnienia
Klaudia Brzozowska, kl. 2b
Maja Cok, kl. 1 b
Jakub Gajcy, kl. 4 b
Maja Mackiewicz, kl. 3 a
Liliana Łońska, kl. 1 a
Kuba Oleszczuk, kl. 1 b
Maja Tyżlik, kl. 1 a
Liliana Zakrzewska, kl. 4 a
Justyna Żukowska, kl. 1 a.
Pod koniec listopada w naszej szkole został ogłoszony konkurs na „Najpiękniejszy wieniec adwentowy”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – IV. Komisja oceniając pracę uczniów brała pod uwagę ogrom włożonej pracy, estetykę, pomysłowość oraz dobór materiału. Laureaci otrzymali dyplomy i drobne podarunki. I miejsce – Nela Jaworska, kl. 1 a II miejsce – Weronika Jakubowska, kl. 4 a III miejsce – Laura Chojecka, kl. 1 a oraz Jakub Wawer, kl. 2 b Wyróżnienia Klaudia Brzozowska, kl. 2b Maja Cok, kl. 1 b Jakub Gajcy, kl. 4 b Maja Mackiewicz, kl. 3 a Liliana Łońska, kl. 1 a Kuba Oleszczuk, kl. 1 b Maja Tyżlik, kl. 1 a Liliana Zakrzewska, kl. 4 a Justyna Żukowska, kl. 1 a.