Jasełka

22 grudnia tradycyjnie w naszej szkole odbyły się jasełka w wykonaniu uczniów klas IIIa i IIIb. W tym roku oprócz pasterzy i aniołów stajenkę betlejemską odwiedziły postaci znanych bajek, takie jak: Kopciuszek, Smerfy, Calineczka, Dziewczynka z zapałkami, Czerwony Kapturek, Maja i Gucio, Pinokio oraz Jaś i Małgosia. Powitały one małego Jezusa i złożyły mu swoje dary. Świetności inscenizacji dodały radosne kolędy i pastorałki. Scenografia oraz piękne stroje małych artystów były świetnym dopełnieniem całego przedstawienia.         	Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności.                	Po zakończonym spektaklu głos zabrała dyrektor szkoły pani Agnieszka Cieklińska, która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne.
22 grudnia tradycyjnie w naszej szkole odbyły się jasełka w wykonaniu uczniów klas IIIa i IIIb. W tym roku oprócz pasterzy i aniołów stajenkę betlejemską odwiedziły postaci znanych bajek, takie jak: Kopciuszek, Smerfy, Calineczka, Dziewczynka z zapałkami, Czerwony Kapturek, Maja i Gucio, Pinokio oraz Jaś i Małgosia. Powitały one małego Jezusa i złożyły mu swoje dary. Świetności inscenizacji dodały radosne kolędy i pastorałki. Scenografia oraz piękne stroje małych artystów były świetnym dopełnieniem całego przedstawienia. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Po zakończonym spektaklu głos zabrała dyrektor szkoły pani Agnieszka Cieklińska, która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne.
jaselka_02
1 of 36