Magia Świąt Bożego Narodzenia

Grudzień to miesiąc, w którym już od początku czuć świąteczny nastrój. W naszej szkole również nie zabrakło magicznej, bożonarodzeniowej atmosfery. Na korytarzach pojawiły się pięknie przystrojone choinki, a klasy przybrały wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd dzięki dekoracjom wykonanym przez uczniów i wychowawców.
Nie zapominając o tym, że święta Bożego Narodzenia to czas budowania życzliwości, bliskości i szacunku, nasi uczniowie, pod czujnym okiem p. Iwony Matukiewicz i p. Ilony Potrapeluk, wykonali kartki bożonarodzeniowe dla Kombatantów 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady OT.
W tym okresie nie zabrakło także wspólnego kolędowania, podczas którego wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym zostały złożone życzenia.
Grudzień to miesiąc, w którym już od początku czuć świąteczny nastrój. W naszej szkole również nie zabrakło magicznej, bożonarodzeniowej atmosfery. Na korytarzach pojawiły się pięknie przystrojone choinki, a klasy przybrały wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd dzięki dekoracjom wykonanym przez uczniów i wychowawców. Nie zapominając o tym, że święta Bożego Narodzenia to czas budowania życzliwości, bliskości i szacunku, nasi uczniowie, pod czujnym okiem p. Iwony Matukiewicz i p. Ilony Potrapeluk, wykonali kartki bożonarodzeniowe dla Kombatantów 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady OT. W tym okresie nie zabrakło także wspólnego kolędowania, podczas którego wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym zostały złożone życzenia.
magia_swiat_02
1 of 11