DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

1 marca 2023 roku odbył się w naszej szkole „Dzień otwarty”, podczas którego przedszkolaki, pierwszoklasiści i ich rodzice mogli odbyć niezapomniany i pełen wrażeń spacer po szkole. Już przy drzwiach nasi uczniowie, w roli gospodarzy, witali wszystkich z uśmiechem, wręczając karty z kreatywnymi nazwami pomieszczeń. Celem każdego „spacerowicza” było wejście do wszystkich gabinetów, wykonanie zadań i zebranie kompletu pieczątek, który był gwarancją otrzymania nagrody.
1 marca 2023 roku odbył się w naszej szkole „Dzień otwarty”, podczas którego przedszkolaki, pierwszoklasiści i ich rodzice mogli odbyć niezapomniany i pełen wrażeń spacer po szkole. Już przy drzwiach nasi uczniowie, w roli gospodarzy, witali wszystkich z uśmiechem, wręczając karty z kreatywnymi nazwami pomieszczeń. Celem każdego „spacerowicza” było wejście do wszystkich gabinetów, wykonanie zadań i zebranie kompletu pieczątek, który był gwarancją otrzymania nagrody.