Wizyta w ZSEiT

Przed uczniami klas ósmych poważna decyzja - wybór szkoły ponadpodstawowej. W dniu 22.03.2023 r. klasy 8 miały okazję poznać ofertę jednej z pasłeckich szkół. Uczniowie najstarszych klas naszej szkoły odwiedzili Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznychim. Stanisława Mikołajczyka w Pasłęku. Ósmoklasiści chętnie zwiedzali budynek szkoły, brali udział w zorganizowanych warsztatach i zajęciach, poznawali kierunki kształcenia, rozmawiali z uczniami tej szkoły. Uczniowie ZSEiT z chęcią dzielili się swoimi doświadczeniami, odpowiadali na pytania i przedstawiali ofertę szkoły.
Przed uczniami klas ósmych poważna decyzja - wybór szkoły ponadpodstawowej. W dniu 22.03.2023 r. klasy 8 miały okazję poznać ofertę jednej z pasłeckich szkół. Uczniowie najstarszych klas naszej szkoły odwiedzili Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznychim. Stanisława Mikołajczyka w Pasłęku. Ósmoklasiści chętnie zwiedzali budynek szkoły, brali udział w zorganizowanych warsztatach i zajęciach, poznawali kierunki kształcenia, rozmawiali z uczniami tej szkoły. Uczniowie ZSEiT z chęcią dzielili się swoimi doświadczeniami, odpowiadali na pytania i przedstawiali ofertę szkoły.