Wycieczka do Budapesztu

W dniach 7 maja – 11 maja 2023 r. klasa 7a razem z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku oraz ich opiekunami udała się na wycieczkę autokarową do Budapesztu.
Po nocnej podróży przez Czechy i Słowację uczestnicy wycieczki dotarli nad ranem na Plac Bohaterów, który należy do najważniejszych miejsc w stolicy Węgier. Tam spotkali się z przewodnikiem p. Ferencem Urbanem, który w interesujący sposób przedstawiał historię państwa węgierskiego i odkrywał tajemnice zabytków architektonicznych miasta.
W dniach 7 maja – 11 maja 2023 r. klasa 7a razem z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku oraz ich opiekunami udała się na wycieczkę autokarową do Budapesztu. Po nocnej podróży przez Czechy i Słowację uczestnicy wycieczki dotarli nad ranem na Plac Bohaterów, który należy do najważniejszych miejsc w stolicy Węgier. Tam spotkali się z przewodnikiem p. Ferencem Urbanem, który w interesujący sposób przedstawiał historię państwa węgierskiego i odkrywał tajemnice zabytków architektonicznych miasta.