Jasełka 2023

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o narodzeniu Jezusa zwanej Jasełkami. 22 grudnia mieliśmy wielką przyjemność obejrzeć przedstawienie przygotowane przez uczniów klas trzecich pod opieką pań Iwony Antczak i Agaty Dragan. Młodzi wykonawcy, mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych strojach wprowadzili publiczność w świąteczny nastrój. Trud przygotowań opłacił się, ponieważ występ podbił serca widowni, która w dowodzie uznania nagrodziła wszystkich artystów gromkimi brawami. 
Korzystając z okazji, wszystkim uczniom, rodzicom, a także przyjaciołom naszej szkoły, którzy wspierali nas w tym wyjątkowy, bo jubileuszowym roku, życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!  ???
Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o narodzeniu Jezusa zwanej Jasełkami. 22 grudnia mieliśmy wielką przyjemność obejrzeć przedstawienie przygotowane przez uczniów klas trzecich pod opieką pań Iwony Antczak i Agaty Dragan. Młodzi wykonawcy, mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych strojach wprowadzili publiczność w świąteczny nastrój. Trud przygotowań opłacił się, ponieważ występ podbił serca widowni, która w dowodzie uznania nagrodziła wszystkich artystów gromkimi brawami. Korzystając z okazji, wszystkim uczniom, rodzicom, a także przyjaciołom naszej szkoły, którzy wspierali nas w tym wyjątkowy, bo jubileuszowym roku, życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia! ???
jaselka_05
1 of 58