Karta rowerowa

Dnia 7.06.2024 r. uczniowie naszej szkoły zdali egzamin z Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Egzamin teoretyczny i praktyczny z wynikiem pozytywnym osiągnęło 56 uczniów. Wszystkie wskazówki bezpiecznej drogi i zasady poruszania się po drogach przypomnieli nam policjanci z Komisariatu w Pasłęku. Aktywnie pomagali przy organizacji egzaminu praktycznego na kartę rowerową: asp. szt. Piotr Pawlikowski , st. asp. Karol Paluch , mł. asp. Agnieszka Sierpińska oraz pedagog szkolny Beata Ziębicka .
Dziękujemy za wsparcie !!!  
Uczniowie bezpieczne zachowania na drodze promowali także w konkursie plastycznym „Safe Bike ‘’ nawiązując do ekologicznych środków transportu. Czekamy na wyniki konkursu-trzymajcie kciuki !!!
Dnia 7.06.2024 r. uczniowie naszej szkoły zdali egzamin z Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Egzamin teoretyczny i praktyczny z wynikiem pozytywnym osiągnęło 56 uczniów. Wszystkie wskazówki bezpiecznej drogi i zasady poruszania się po drogach przypomnieli nam policjanci z Komisariatu w Pasłęku. Aktywnie pomagali przy organizacji egzaminu praktycznego na kartę rowerową: asp. szt. Piotr Pawlikowski , st. asp. Karol Paluch , mł. asp. Agnieszka Sierpińska oraz pedagog szkolny Beata Ziębicka . Dziękujemy za wsparcie !!! Uczniowie bezpieczne zachowania na drodze promowali także w konkursie plastycznym „Safe Bike ‘’ nawiązując do ekologicznych środków transportu. Czekamy na wyniki konkursu-trzymajcie kciuki !!!