Dzień Ziemi

Z okazji Światowego Dnia Ziemi w naszej szkole odbyły się konkursy 
Matematyczny dla klas 4-8
Z okazji Światowego Dnia Ziemi w naszej szkole odbyły się konkursy Matematyczny dla klas 4-8 "FIGURY GEOMETRYCZNE WOKÓŁ NAS" Plastyczny dla klas 1-3 "Zabawka z recyklingu" Geografia dla klas 4-8 "Los Ziemi w twoich rękach" Fizyka klasy 8 "Odnawialne źródła energii" Biologia "Familiada na lekcjach" który dotyczył Odnawialnych Źródeł Energii Podczas obchodów Dni Ziemi uczniowie wraz z wychowawcami w ramach sprzątania świata, porządkowali teren wokół szkoły. W Dniu Ziemi uczniowie zostali zaznajomieni z tematyką Odnawialnych Źródeł Energii. Wszyscy uczestnicy klas 1-3 , którzy przygotowali zabawkę z recyklingu zostali nagrodzeni drobnym upominkiem. Uczniowie starszych klas zostali nagrodzeni oceną z przedmiotu, oraz punktami za udział w konkursie szkolnym. Na wyróżnienie zasłużyły dwie prace plastyczne ucz. Zuzanny Leśniowskiej (7c) oraz ucz. Wojciecha Oleszczuka(7b) Uczniowie otrzymali nagrody książkowe o tematyce przyrodniczej.
dzien_ziemi_02
1 of 23