Wycieczka do Elbląga

W dniu 22 kwietnia kasa I B wyjechała na długo wyczekiwaną wycieczkę do Elbląga.

Wizytę zapoczątkowała zabawa w „Parku Piekarczyka”, gdzie dzieci mogły się wyszaleć, zapominając o szkolnej codzienności. Zabawom nie było końca. Po dwóch intensywnie spędzonych godzinach, gdy już wszyscy zgłodnieli, udaliśmy się do położonej nieopodal pizzerii „AMORE MIO”. Uczniowie wcieli się w szefów kuchni, poznając kolejne etapy przygotowania najbardziej znanej włoskiej potrawy. Własnoręcznie wykonane pizze smakowały rewelacyjnie. Wszyscy byli dumni ze swoich kulinarnych „dzieł”.

Najedzeni zwiedziliśmy elbląską starówkę, poznając jej zabytki architektoniczne. Największe  wrażenie wywarła górująca na wszystkimi budynkami  katedra św. Mikołaja.
Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły.
W dniu 22 kwietnia kasa I B wyjechała na długo wyczekiwaną wycieczkę do Elbląga. Wizytę zapoczątkowała zabawa w „Parku Piekarczyka”, gdzie dzieci mogły się wyszaleć, zapominając o szkolnej codzienności. Zabawom nie było końca. Po dwóch intensywnie spędzonych godzinach, gdy już wszyscy zgłodnieli, udaliśmy się do położonej nieopodal pizzerii „AMORE MIO”. Uczniowie wcieli się w szefów kuchni, poznając kolejne etapy przygotowania najbardziej znanej włoskiej potrawy. Własnoręcznie wykonane pizze smakowały rewelacyjnie. Wszyscy byli dumni ze swoich kulinarnych „dzieł”. Najedzeni zwiedziliśmy elbląską starówkę, poznając jej zabytki architektoniczne. Największe wrażenie wywarła górująca na wszystkimi budynkami katedra św. Mikołaja. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły.