^do góry
  
  
  

Dzień Ziemi

 

„Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas”

Florian Plit

Konkurs wielkanocny

Konkurs Wielkanocny był przeznaczony dla wszystkich dzieci w każdym wieku przedszkolnym. Co roku dzieciaki angażując się w prace wykonują piękne ozdoby.
Praca polegała na stworzeniu dowolną metodą ozdoby przestrzennej związanej ze Świętami Wielkanocnymi, z dowolnie wybranych materiałów

Dzień Kobiet

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe.
W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez wspólnych tańców, gromkiego 100 lat, drobnych upominków i kwiatów.

Walentynki

 

14 lutego, w związku z obchodzonym Dniem Zakochanych, odbyły się we wszystkich grupach zajęcia na temat przyjaźni, miłości oraz sposobów jej wyrażania. Przedszkolaki uczestniczyły w tematycznych zabawach ruchowych, dydaktycznych, plastycznych i integracyjnych, a we wszystkich zajęciach dominowały serduszka i kolor czerwony.

Dzień pizzy

 

9 lutego we wszystkich grupach przedszkolnych obchodzony był Dzień pizzy. Wielką frajdę dzieciom sprawiły już same przygotowania: formowanie kulek drożdżowych, smarowanie sosem pomidorowym, nakładanie ulubionych składników i posypywanie serem. Gdy wszystko było już gotowe, pizza powędrowała do kuchni, aby się upiec. Następnie dzieci z wielkim apetytem próbowały własnoręcznie przygotowanej pizzy.

Ferie zimowe

 

Ferie zimowe nasze dzieciaki spędziły aktywnie poprzez różne zabawy i zajęcia organizowane przez panie nauczycielki.. Spędzaliśmy czas również na placu przedszkolnym korzystając z zimowej pogody czerpiąc przy tym wiele radości.

Najpiękniejsza ozdoba świąteczna

 

Święta Bożego Narodzenia są bardzo radosnym czasem, na który z utęsknieniem czekają zarówno dzieci jak i dorośli. Również w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Dlatego tez nasze maluszki przygotowały piękne ozdoby które zostały nagrodzone wielkimi brawami i pomysłowymi nagrodami 😊

 

Mikołajki

 

Czary – mary i już pod choinką były niespodzianki, upominki dla każdego dziecka. Nikt nie dostał rózgi od św. Mikołaja gdyż w naszym przedszkolu są tylko grzeczne dzieci. Niestety w tym roku z powodu pandemii Mikołaj nie mógł do nas osobiście dotrzeć jednakże nie zapomniał o naszych wspaniałych dzieciakach i zostawił prezenty pod choinką …😊 Było mnóstwo uśmiechów i radości …

Godziny urzędowania

Sekretariat  7.30 - 15.30

Biblioteka  8.00 - 14.00

Pedagog  poniedziałek - czwartek 8.00 - 13.00,

                 piątek  8.00 - 12.00

Psycholog wtorek i piątek 9.00 - 12.00

Kontakt:

ul. Sprzymierzonych 9, 14-400 Pasłęk
tel. 55 2482233
fax: 552482078
e-mail: sp2paslek@op.pl

 

Lokalizacja

Copyright © 2021. Szkoła Podstawowa nr 2 w Pasłęku Rights Reserved.