60 lecie

Mamy przyjemność poinformować, że w październiku 2023 r. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku będzie obchodzić jubileusz 60-lecia istnienia.  Z tej okazji zapraszamy Absolwentów Szkoły w dn. 20.10.2023 r. na “Popołudnie z Dwójką”. W tym dniu Szkoła będzie dla Państwa otwarta w godz. 15.00 - 18.00. Zachęcamy do zwiedzenia budynku oraz obejrzenia przygotowanych specjalnie na tę okazję wystaw. Czas ten będzie również doskonałą okazją do rozmów przy kawie z emerytowanymi i obecnymi nauczycielami, pracownikami oraz kolegami i koleżankami ze szkolnej ławy. 

Aby nawiązać do sportowych tradycji Szkoły, planujemy również w tym dniu  w godzinach 16.30 - 18.30 przeprowadzić rozgrywki w siatkówkę dla absolwentów. Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15.10.2023 r. Limit miejsc ograniczony (24 osoby), liczy się kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do rywalizacji!

Mamy nadzieję, że możliwość spotkania po latach w murach “Dwójki” dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń, wielu wzruszeń i pozytywnych emocji.

Do zobaczenia!

Dyrekcja,
grono pedagogiczne
oraz cała społeczność szkolna