W dniu 27.09.2023 r. w naszej szkole odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego. Klasy głosowały zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez Szkolną Komisję Wyborczą.
Po obliczeniu głosów podaje się do wiadomości wyniki: uprawnionych do głosowania - 217,  oddano głosów - 190, w tym: głosy ważne - 186, głosy nieważne - 4, głosy oddane na poszczególnych kandydatów:

1) Oliwia Kruk - 27
2) Joanna Żukowska - 11
3) Kaja Buska - 106
4) Michalina Bejmert - 26
5) Dominika Żukowska - 16

Na podstawie powyższych wyników, Szkolna Komisja Wyborcza stwierdza, że Przewodniczącą SU w roku szkolnym 2023/2024 zostaje Kaja Buska.

Komisja Wyborcza w składzie:
Katarzyna Czarnecka - opiekun SU
Sandra Kędzierska, Marcin Michniewicz, Mateusz Kopal
Murem za polskim munduremGaleria     Od kilku miesięcy uczniowie wielu szkół w Polsce aktywnie włączają się w ogólnopolską akcję „Murem za polskim mundurem”. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolny Klub Wolontariatu  SP2 postanowili także, widząc ogromne zaangażowanie służb mundurowych w obronę granic Polski, przygotować kartki, w których mogliby wyrazić swą wdzięczność za ich poświęcenie oraz złożyć życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
     Przez wiele dni szkolna inicjatywa jednoczyła uczniów. Wspólnie spędzany czas sprzyjał rozmowom na ważne tematy współczesnego świata.  Akcja „Murem za polskim mundurem” stała się więc nie tylko okazją do wyrażenia naszej wdzięczności ludziom strzegącym granic, ale także doskonałą lekcją patriotyzmu.
      Za sprawą przyjaciół szkoły z 9 Brygady Kawalerii Pancernej w Braniewie przygotowane przez uczniów kartki trafiły na granicę. Dziękujemy!

                                                                                                                                                                                               Opiekun SU klas IV-VIII

W środę 13 października 2021r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Każdego roku jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu naszej szkoły, w którym uczniowie klas IV-VIII świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.
Na dwa tygodnie przed wyborami kandydaci przygotowali plakaty informacyjne. W kilku zdaniach opowiedzieli o sobie, swoich zainteresowaniach oraz przedstawili pomysły na przyszłe działania w szkole. Następnie rozpoczęło się głosowanie. Nad właściwym przebiegiem czuwała komisja, która ostatecznie podliczyła głosy i przedstawiła tegoroczne wyniki.

Nowy skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022:

Przewodniczący – Marek Kozłowski – uczeń klasy  VII a

Zastępca – Maja Stalkowska – uczennica klasy VIII a

Sekretarz – Anita Albartowicz – uczennica klasy VIII c

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wielu okazji do samorealizacji, zadowolenia z podejmowania nowych, ciekawych wyzwań oraz owocnej pracy na rzecz całej społeczności szkolnej.

                                                                                                                                                        Opiekun SU kl. IV-VIII