Dzień Mamy i TatyGaleriaW dniu tak wyjątkowym dla Was, ślemy Wam najlepsze życzenia: dużo zdrowia, cierpliwości i miłości. Obyście wciąż byli dla nas wspaniałym przykładem tego, co znaczy żyć pełnią życia. Niech Wasza wzajemna miłość wzrasta z każdym dniem i będzie wzorem dla innych. Życzymy również pociechy z nas, Waszych dzieci i dziękujemy za wszystko, co dla nas robicie!
26 maja to bardzo szczególny dzień dla naszych przedszkolaków i ich rodziców ?
Z tej okazji każda z grup przygotowała artystyczny występ , pełen emocji i wzruszenia…. Piosenki, wiersze a także układy taneczne bardzo zaciekawiły naszych przybyłych gości. Zorganizowaliśmy również spotkanie z poczęstunkiem w naszych salach, przy czym spędziliśmy mile czas z naszymi kochanymi rodzicami…?
Dziękujemy za wasz trud włożony w nasze wychowanie ..
wychowawczynie z przedszkola

Dzień DzieckaGaleria

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, śpiewy, wyjazd do kina w Pasłęku na bajkę pt. ,,Ernest i Celestyna w świecie muzyki’’. Natomiast po powrocie z kina czekały na dzieci pyszne lody z FOODTRAKA oraz niespodzianki- upominki. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej...............

Wychowawczynie grup przedszkolnych

SpartakiadaGaleriaDnia 26 maja w Zespole Szkół w Pasłęku odbyła się VI Edycja Igrzysk Przedszkolaka, w której udział wzięły dzieci z pasłęckich przedszkoli. Nasze przedszkole dzielnie reprezentowały dzieci z grupy „Kotki ‘’ oraz „Biedronki”. Dzieci rywalizowały w różnych konkurencjach sportowych przygotowanych przez Pasłęcki Szkolny Związek Sportowy. Nasze przedszkolaki w każdej z konkurencji wykazywały się dużym zaangażowaniem i sprytem. Nie było konkurencji, które sprawiłyby im trudności. Zarówno w biegu przez płotki, biegu slalomem z piłką, strzałach do braki wykazały się ogromną precyzją. Podczas wykonywania konkurencji towarzyszył dzieciom „zdrowy duch rywalizacji” , ale przede wszystkim na ich twarzach malował się ogromny uśmiech . Po zakończonej rywalizacji dzieci otrzymały pamiątkowe medale i nagrody z rąk Burmistrza Pasłęka. Na koniec najmilszą i najsłodszą niespodzianką okazała się wata cukrowa, którą otrzymały wszystkie przedszkolaki.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę:)
Magdalena Leśniowska i Katarzyna Srebrnik

 

Szanowni Państwo,

informuję, że w dn. 15 - 26.05.2023 r. odbywać się będą zapisy na dyżury wakacyjne w przedszkolach. Szczegóły dotyczące zapisów oraz terminów dyżurów poszczególnych placówek znajdą Państwo na tablicy informacyjnej w holu przedszkola oraz w poniższym dokumencie (zasady organizacji dyżurów). Karta zgłoszenia do pobrania (karta zgłoszenia)
 
Z wyrazami szacunku
Agnieszka Cieklińska
Dyrektor Szkoły

W dniu 28 kwietnia dzieci z grup przedszkolnych wraz z uczniami klas1-3 uczestniczyły w żywej lekcji przyrody poświęconej życiu i zwyczajom ptaków drapieżnych-sów. Podczas warsztatów edukacyjnych z żywymi zwierzętami dzieci miały możliwość dotknąć i stanąć “oko w oko” z puchaczem „Madzią” i sową płomykówką o imieniu „Lusia”.

Żywa lekcji przyrody umożliwiła dzieciom poznawanie świata zwierząt z bliska, uczyła ochronyzagrożonych gatunków, dbania o przyrodę, rozwijała miłości do zwierząt.

Wychowawczynie grup przedszkolnych