Wycieczka do SąpGaleria

 

Nasze przedszkolaki po dłuższej przerwie w dobie pandemii wybrały się na wycieczkę do Sąp. Wyjazd bardzo zbliżył nas do czasów kiedy to ludzie żyli w klimacie na łonie natury. Poznaliśmy obyczaje, życie oraz prace ludzi na wsi. W wiejskiej zagrodzie przebywały zwierzęta które mogliśmy zobaczyć oraz nakarmić. Dzieci bardzo uważnie zainteresowały się zwierzakami. Wycieczka bardzo nam się podobała i przybliżyła tematom związanym z życiem na wsi.

Na pewno tam wrócimy…  :)

 

 

Informujemy, że w sierpniu b.r. nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny.  Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszenia do pobrania zostaną zamieszczone na stronie szkoły w ostatnim tygodniu  maja 2022 r.

12 kwietnia nasze przedszkolaki obchodziły chyba najsłodsze święto w całym roku, a mianowicie dzień czekolady. Dzieci dowiedziały się, jak powstaje ten smakołyk, a także próbowały różnych rodzajów czekolad. Ponieważ w tym roku czekoladowe święto przypadło tuż przed Wielkanocą, wykorzystaliśmy ją przy produkcji naszych własnych wypieków. Musimy nieskromnie przyznać, że udały się znakomicie i smakowicie :)

 
Moja Ziemio ukochana
życzę słońca Ci od rana
czystej wody i powietrza
żebyś była coraz „lepsza”.
Pięknych pól i czystych lasów,
trochę chmurek, śpiewu ptaków,
pięknych kwiatów letnią porą
Boś Ty naszą jest podporą.
Bardzo wszyscy Cię kochamy
i się bardzo postaramy,
by najmniejszy skrawek Twój
czysty był, jak wody zdrój.

Konkurs WielkanocnyGaleriaW naszym Przedszkolu jak co roku odbył się Konkurs związany z Wielkanocą. Dzieci bardzo chętnie zaangażowały się w udział i wykonały twórcze prace, za co zostały nagrodzone.

Dwie dziewczynki z naszego Przedszkola Helenka Kalinowska lat 7 i Zuzanna Nikoniuk lat 6.

Wzięły udział w Konkursie Ogólnopolskim pod nadzorem pani Eweliny Roman oraz pomocą rodziców stworzyły piękne prace związane z tradycjami i obyczajami świąt. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciakom i rodzicom za wspólną prace i zaangażowanie :)