Spotkania organizacyjne wychowawców z rodzicami dzieci przedszkolnych odbędą się w budynku przedszkola w dniach :

Gr A - 30.08. godz. 16.30 – wych. Katarzyna Srebrnik
Gr B - 31.08. godz. 16.30 – wych. Magdalena Leśniowska
Gr C - 31.08. godz. 16.30 – wych. Anna Adamowicz
Gr D - 30.08. godz. 16.30 – wych. Ewelina Roman, Joanna Hrywniak

Listy dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2022-2023 do poszczególnych grup przedszkolnych znajdują się na drzwiach wejściowych do przedszkola.
Informujemy, że przyjęcie dzieci do przedszkola w naszej szkole odbywać się będzie zgodnie z zasadami organizacji opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Pasłęk w 2022 r. podanymi na stronie Urzędu Miasta: paslek.pl
Oświadczenie o tym, że oboje pracujących rodziców/opiekunów prawnych lub pracujący rodzic/opiekun prawny, który samotnie wychowuje dziecko i nie korzysta w tym okresie z urlopu można przesłać mailem na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W oświadczeniu należy podać termin, w którym dziecko będzie korzystało z przedszkola. Opłaty za zadeklarowany okres należy dokonać na konto:
66 8313 0009 0000 3506 2000 0030
W tytule  wpłaty: imię i nazwisko dziecka  oraz ilość dni za które jest dokonywana wpłata. 

Szczegółowych informacji telefonicznej udziela intendent szkoły Wioletta Taurogińska, nr telefonu: 55 248 22 33

III Olimpiada PrzedszkolakówGaleria

Dnia 13.06 dzieci z grup starszych naszego przedszkola wzięły udział w III Edycji Olimpiady Przedszkolaka. Na przedszkolaków czekały konkurencje sportowe przygotowane przez głównego organizatora tj. Pasłęcki Szkolny Związek Sportowy. Rywalizowaliśmy m.in. w biegach, slalomach z piłką, strzałach do bramki. Na koniec czekały na nas medale i słodkie niespodzianki.

Sprintem do maratonuGaleria6 czerwca nasze przedszkolaki zamieniły się w prawdziwych maratończyków. Dzieci w ramach ogólnopolskiej akcji "Sprintem do maratonu" wybrały się na stadion MOSiR-u, gdzie udało im się pokonać dystans ponad 400 metrów, co jest nie lada wyzwaniem. Oczywiście na wszystkich uczestników czekały medale i dyplomy, na które niewątpliwie zasłużyli. Wszystkim małym sportowcom jeszcze raz ogromnie gratulujemy

Wycieczka do teatruGaleria3 czerwca dzieci z grup "Leśne skrzaty" i "Kotki" wyruszyły w podróż do krainy teatru. Towarzyszyła im grupa sympatycznych kaczuszek, a dokładniej aktorów z elbląskiego Teatru im. A. Sewruka, którzy zabrali nas na swoją "Kaczuszkową karuzelę". Przedszkolaki miały okazję usłyszeć wiersze J. Tuwima w zupełnie nowej odsłonie, pełnej muzyki, tańca i wesołej zabawy.