Inauguracja roku szkolnegoGaleria4 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku szkolnego, którą przygotowali uczniowie klasy V a pod opieką p. Anny Cieśli. Natomiast oprawę muzyczną zapewniła p. Iwona Matukiewicz.
Podczas występu były wesołe wierszyki i szczere życzenia. Nie zabrakło też chwili powagi, podczas której wspominano rocznicę wybuchu II wojny światowej. Po występie uczniów, głos zabrała pani Dyrektor, która życzyła wszystkim dużo zdrowia, a uczniom jak najlepszych wyników w nauce.
Podczas uroczystości kwiaty i podziękowania za wieloletnią pracę w zawodzie otrzymały: p. Marta Lasmanowicz i p. Ewa Sidor, które w szkole pracują od 30 lat oraz p. Anna Cieśla ucząca w naszej szkole od 25 lat.
Ten dzień był szczególnie wyjątkowy dla uczniów klas pierwszych, którzy zgodnie z tradycją naszej szkoły, wraz z rozpoczęciem roku szkolnego przystąpili do uroczystego ślubowania. Pierwszaki złożyły obietnicę bycia dobrym uczniem, a tym samym zostały oficjalnie włączone do społeczności uczniowskiej. Na zakończenie uczennice zaśpiewały radosną piosenkę i wszyscy rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.
Wszystkim uczniom, tym większym i tym mniejszym, życzymy wielu sukcesów.
Anna Cieśla, Katarzyna Srebrnik, Monika Łaskarzewska