Zdrowa głowa...GaleriaSeria warsztatów mająca na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dzieci” to projekt realizowany w naszej szkole. Inicjatorem i pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Przyjaciele Pasłęckiej Dwójki. Sponsorem wydarzenia jest PZU, które sfinansuje zakup sprzętu i materiałów do realizacji zajęć rozwijających kompetencje społeczno-emocjonalne oraz językowe. Podczas trwania projektu nasze przedszkolaki wezmą udział w zajęciach wspierających rozwój mowy. Uczniowie klas młodszych będą uczyć się jak rozpoznawać swoje emocje i jak sobie z nimi radzić. Dowiedzą się jak zadbać o swoje dobre samopoczucie. Podczas zajęć wykorzystane zostaną programy multimedialne, gry dydaktyczne i liczne ciekawe pomoce. W klasach i salach przedszkolnych powstaną kąciki wyciszenia. Doposażony zostanie też gabinet logopedyczny. Wszystko to, aby zapewnić naszym przedszkolakom i uczniom możliwość wszechstronnego rozwoju. Cieszymy się, że możemy być częścią tak potrzebnego przedsięwzięcia.

Dziękujemy Sponsorowi PZU za świetną inicjatywę i współpracę.

Członkowie i Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciele Pasłęckiej Dwójki.